Poznań - Informacje Poznania Warte – Poznania Warte
Promocja

Całoroczna restauracja „Morski Zając”

W Kuźnicy otwarta zostanie całoroczna restauracja „Morski Zając”. Będzie to lokal dla wszystkich, którzy cenią smaki, jakie oferuje kuchnia inspirowana morzem, a także lokalne przysmaki. W menu obowiązkowo znajdą się ryby, owoce morza, świeże homary, pasty, steki oraz dania dla wegetarian.

Kuźnicę na Półwyspie Helskim kochamy za jej indywidualność i kameralny charakter. Od wielu lat jest to miejsce chętnie wybierane przez turystów, którzy spragnieni niczym niezmąconego spokoju, właśnie tutaj mają okazję go doświadczyć. Ląd z jednej strony otoczony Bałtykiem, z drugiej strony Zatoką Pucką, unikalna fauna i flora, marynistyczny szlif, który widać na każdym kroku, gwarantują, że urlop będzie niezapomniany.

Do pełni szczęścia brakuje tylko miejsca, gdzie w anturażu morskich widoków można przyjść całą rodziną, usiąść i skosztować fantastycznych dań. Na szczęście już wkrótce się to zmieni - za sprawą „Morskiego Zająca”. Od samego rana, kucharze będą serwowali jedyne w swoim rodzaju śniadania np. prażnicę po kaszubsku ze szprotami, czy włoskie kanapki. Będzie można także napić się wybornej kawy i aromatycznej herbaty.

Po południu, z precyzyjnie skomponowanej karty będzie można wybrać swoje ulubione smaki, a wieczorami, o zachodzie słońca, goście będą słuchać klimatycznej muzyki przy kieliszku wina i wytrawnych przekąskach. Restauracja z szacunku do produktu, będzie wpisywać się w ekologiczne trendy, hołdując zasadzie less waste – mniej marnowania żywności, mniej odpadów, zdrowsze środowisko.

Dla najmłodszych szykuje się menu, którego pozazdroszczą im rodzice. W ofercie „Morskiego Zająca” znajdą się także kosze piknikowe wypełnione rozmaitymi przekąskami i napojami, które będzie można zabrać ze sobą na plażę, nad zatokę lub do apartamentu. Pojawią się też własnoręcznie tłoczone soki pod marką „Sztormiak", a w sklepie internetowym „Port Kuźnica" dostępne będą oryginalne upominki, które latami będą przypominały o wizycie na półwyspie.

– Nowo powstająca restauracja to nasze oczko w głowie dopracowane w każdym aspekcie, poczynając od miejsca, w którym powstaje (ach ten wystrój, ach te widoki!) a na menu kończąc. Stawiamy na oryginalność, profesjonalną kuchnię i wierzymy w nasz zespół! To będzie coś pięknego – dodają właściciele.

Załoga „Morskiego Zająca” już z niecierpliwością odlicza dni do wielkiego otwarcia, które bedzie miało miejsce 12 kwietnia.

Poznaj więcej ogłoszeń w serwisie ogłoszeń promowanych.